Angajam montator hidroizolatie bituminoasa 🇫🇷

Angajam montator hidroizolatie bituminoasa

Intermann este in cautare de personal calificat pentru montare hidroizolatie bituminoasa acoperis

Cerințe:

    • Experienta în domeniu minim 3 ani
    • Permis de conducere cat.B – constituie un avantaj;
    • Limba franceza – constituie un avantaj;
  • Spirit de echipa;
  • Responsabilitate, seriozitate, implicare.

Condiții:

  • Program de lucru full-time;
  • Contract de muncă pe o perioadă determinata de 6 luni cu posibilitatea de prelungire;
  • Transport România-Franța asigurat gratuit;
  • Cazarea asigurată gratuit in locuinte curate in apropierea locului de munca;
  • Concedii conform legislației romane in vigoare;
  • Orele suplimentare se platesc separat;
  • Salariul este intre 1840 EUR/pe lună net  pentru 43h/pe săptămână, la care se adauga plata orelor suplimentare;

Responsabilități:

  • Activitate de montare hidroizolatie bituminoasa , conform fișei postului.

07 70 50 29 19
CONTACT@INTERMANN.RO