Macon / Zidar Companie mare franceză la mare căutare 🇫🇷

ANGAJAM Zidar

Cerințe:

  • Experienta de minim 3 ani în domeniu – obligatoriu;
  • Permis de conducere cat.B – constituie un avantaj;
  • Spirit de echipa;
  • Responsabilitate, seriozitate, implicare.

Condiții:

  • Program de lucru full-time;
  • Contract de muncă pe o perioadă nedeterminată;
  • Concedii conform legislației;
  • Transport România-Franța asigurat gratuit;
  • Cazarea asigurată gratuit in locuinte curate in apropierea locului de munca;
  • Orele suplimentare se platesc separat;
  • Salariul motivant 1900-2500 EUR/pe lună net pentru 40h/pe săptămână.

Responsabilități:

  • Activitate de zidar, conform fișei postului.

0770502919
CONTACT@INTERMANN.RO

MONTATOR PANOURI FOTOVOLTAICE​

MONTATOR PANOURI FOTOVOLTAICE

MONTATOR PANOURI FOTOVOLTAICE Intermann este in cautare de personal calificat/necalificat pentru montare panouri fotovoltaice. Cerințe: Experienta în domeniu nu este obligatorie dar constituie un avantaj;

Vezi treaba
Asistent Manager HR Weddingo

Asistent manager Bucuresti

Asistent Manager București 📲📲 Intermann este în căutare de personal calificat pentru asistent manager. Prioritizarea importanței apelurilor telefonice.  Spirit de inițiativă. Abilitatea de a lucra

Vezi treaba

BRUTAR

BRUTAR Intermann este in cautare de personal experimentat pentru un post de brutar. Cerințe: Experienta în domeniu minim 3 ani Limba franceza/engleza- constituie un avantaj; Spirit de

Vezi treaba

COFETAR

COFETAR Intermann este in cautare de personal experimentat pentru un post de cofetar. Cerințe: Experienta în domeniu minim 3 ani Limba franceza/engleza- constituie un avantaj; Spirit

Vezi treaba

DULGHER ACOPERISURI

DULGHER ACOPERISURI Intermann este în căutare de dulgher pentru acoperisuri.  Cerințe: Experiență în domeniu minim 4 ani. Permis de conducere cat.B – constituie un avantaj; LIMBA

Vezi treaba